Щодня ми бачимо безліч рекламних роликів, в яких виробники харчової промисловості голосно заявляють про високу якість продукції, яку вони пропонують. Але чи варто вірити такій рекламі? Чи можна бути впевненим у надійності цих торгових марок? Адже сьогодні більшість українців вважають, що знайти насправді якісний товар – досить нелегка справа!

Спробуємо повернутися у минуле та пригадати ті приємні та щасливі миті, коли в магазинах можна було придбати продукти гарантовано високої якості. Варто згадати принаймні улюблений дітьми «Лимонад Уманський» з янтарним кольором та грайливими бульбашками, смак якого і досі відчувається на вустах.

Сьогодні цей лимонад придбати можна лише в Умані та Уманському районі. Добре, що хоча б пиво торгової марки «Уманьпиво» можна купити в інших містах центральної України. Чому ж підприємство стримує виробництво і експорт своїх найкращих продуктів? Спробуємо розібратися та пояснити.

Перевірені часом традиції виготовлення напою, що вирізняється незвичним смаком та якістю, залишаються незмінними вже кілька десятиріч. Скляні пляшки зберігають приємний смак та корисні властивості натурального лимонаду без застосування консервантів. Вся таємниця – у терміні зберігання продуктів. Він становить лише 28 діб! Щоб експортувати товари у великі міста, виконуючи при цьому вимоги торгових мереж, термін придатності лимонаду потрібно збільшувати. Але директор підприємства «Уманьпиво» розуміє, що такий, нехай і прибутковий хід, вплине на якість напою, тому не погоджується з умовами, які висуваються продавцями.

«Лимонад Уманський» не містить ані барвників, ані консервантів, ні стабілізаторів. До складу напою входить лише натуральна сировина та цукровий сироп. Тому він має чудові поживні властивості. Оскільки лимонад у кегах розрахований на те, що його будуть вживати діти, працівники компанії контролюють весь процес його виробництва та не допускають потрапляння в напій неякісних чи шкідливих інгредієнтів.

Ось чому таким чудовим смачним лимонадом нині можна поласувати лише на Уманьщині. Але є надія, що зі швидким розвитком технологій та з усвідомленням українцями високої якості цього продукту, вдасться продовжити й оновити життя лимонаду та розширити межі продажів.

Тож, завітавши у славетну Умань, ви не лише зможете побачити сьоме диво України – славетний парк «Софіївка», але й спробувати дивовижний «Уманський Лимонад» від заводу «Уманьпиво» - справжній натуральний напій зі смаком дитинства.