Про Уманьпиво

Щиро раді бачити вас на сайті пивоварного заводу «Уманьпиво»!

Натуральне живе пиво з Умані

«Уманьпиво» - успішне, підприємство харчової промисловості України, що працює у сфері виробництва та реалізації пива, безалкогольних напоїв та солоду. Завод виготовляє справжнє, дуже смачне натуральне живе пиво в Умані.

Сьогодні на підприємстві «Уманьпиво» варять пиво, яке не соромно порівнювати з чеським чи німецьким. Пиво однойменної торгової марки виготовляється виключно з високоякісної сировини. Продукція не містить ніяких домішок, підсилювачів смаку та консервантів, і відповідає стандартам якості ГОСТ. «Уманьпиво» варить саме живе пиво, без пастеризації.

Якість пива «Уманьпиво»

Якість пива «Уманьпиво» доведена великою кількістю прихильників цього напою і відзначена багатьма нагородами (детальніше тут: umanpivo.ub.ua/ru/chapter/view/772).

Компанія намагається підбирати кращі сорти ячменю і хмелю для варіння пива. Технологи підприємства постійно аналізують ринок сировини. Перевагу вони віддають солоду і хмелю з Німеччини та України. Для приготування пива використовується лише «жива» дріжджова культура.Фахівці лабораторії ретельно відбирають солод і проводять аналізи, що б не допустити у виробництво надходження неякісної сировини. Співробітники підприємства з великою відповідальністю ставляться до процесу пивоваріння та готової продукції. Саме тому контроль за якістю здійснюється на всіх етапах виробництва, навіть якщо готовий напій уже розлитий в пляшки.

Німецьке пиво родом з... Умані

Уманський пивзавод заснований в 1878 році. У 1910 році підприємство виробляло пиво баварських і чеських сортів. В період Великої Вітчизняної війни були зруйновані всі цехи й виробничо-підсобні приміщення заводу, повністю знищене обладнання. Після звільнення Умані від німецько-фашистських загарбників у березні 1944 р., почалося нове відродження підприємства. З 1950 р. завод почав поступово збільшувати потужності виробництва пива.

Сьогодні підприємство випускає таку продукцію: пиво «Жигулівське» світле, «Пшеничне» світле, «Вайсбург Біле» нефільтроване, «Вайсбург» лагерного типу, «Вайсбург темне», «2002-Медове», сидр яблучний «Golden», «Лимонад» з Умані.Підприємство впроваджує німецьке обладнання та німецькі технології при виробництві пива. Пиво стає чистішим, без сторонніх запахів і ароматів. Процес бродіння та доброджування пива відбувається в чистих і стерильних циліндро-конічних танках із Німеччини.

Впроваджений автоматичний контроль усіх технологічних процесів, а також автоматична мийка всіх ємностей і трубопроводів. У процесі розливання живого пива в пляшки і кеги, виробники ретельно захищають його від попадання повітря і бруду, оскільки живе пиво швидко псується та піддається впливу різних мікроорганізмів.

Завдяки німецькому обладнанню, німецькими технологіями і рецептурами, пиво, яке варить підприємство «Уманьпиво» - натуральне, без барвників, консервантів і стабілізаторів. Дипломований пивовар з Німеччини півроку налагоджував технологію, рецептури - навчав персонал. Кожні 3-4 місяці він приїжджає на перевірку та аудит ведення технологічного процесу.

Запорука успіху компанії «Уманьпиво» - індивідуальний підхід і доброзичливе ставлення до кожного клієнта. Працівники компанії намагаються розраховувати побажання і потреби кожного покупця. Гордість підприємства «Уманьпиво» - це великий асортимент та висока якість продукції. Кожний сорт пива - унікальний і має свою історію.

Любите випити пива в компанії друзів, зібратися увечері, подивитися футбол або відпочити після робочого тижня? В такому випадку, Вам просто варто спробувати Уманське живе пиво!

 
 

Контактна особа

Контакти

виробництво та продаж пива, безалкогольних напоїв та солоду, живе пиво
(основний офіс)

20300, Україна, Черкаська, Умань, вул. Успенська, будинок 29
  • +38 (096) 029-29-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create